Home VideoZone

 
 
 
   
 
 

 
Dule Malindi dhe Evgjeni çuli - Shpirt Flori
 
 
 
 
Full Screen
Report
 
 
 
 
Discussion
 
 
 
 
 
 
 
About this video
 
 
Date :05 Shtator 2009
Views :1512
Votes :0 Rating :0
Vote it:
 
Dule Malindi dhe Evgjeni çuli - Shpirt Flori
Embed:
 
 
 
 
 
Sort By
 
 
 Videos in "Kenge Popullore" category
Shpetim Xhelo-k...
Shpetim Xhelo- klarinet 2 kaba shqiptare
keng jugu best ...
KENGE POPULLORE JUGU
Greta Koci - Qe...
Greta Koci
Eli Fara - Kape...
Popullore / Folk
keng dasme-dite...
keng dasme
Nertila Vreto -...
Nertila Vreto - Shi nuse ne valle Nje nga kenget me te bukura sipas meje...
MARSELA BEJKE...
music folk Shtepia diskografike Shqipja Master
MARSELA - TE KA...
music folk Shtepia diskografike Shqipja Master
LUZIANA - DJEMT...
DJEMTE E CAMERISE
YLLI BAKA - RUG...
YLLI BAKA - RUGE TE MBARE
 
 
Jump to: / 2
 

Joomla templates provided by Web Hosting Art
Lajme: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 23 Korrik 2012 10:32)
Kulture: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 28 Maj 2012 10:59)
Kulture: DASMA SHQIPTARE (E hanë, 28 Maj 2012 10:55)
Kulture: Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com (E shtunë, 19 Maj 2012 11:26)
Lajme: Gëzuar Vitin e Ri 2011 (E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:54)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:48)
Teknologji: Nje loje e re ne shqip (E hanë, 04 Tetor 2010 20:06)
Lajme: bashkepunim me ecaty.com (E diel, 14 Mars 2010 13:51)
Teknologji: Trasformoni një faqe web në pdf (E diel, 17 Janar 2010 12:20)