Home Blog categoria Gëzuar Vitin e Ri 2011

Anëtarë Online

None

Online në chat

No users online

Publikoje Në:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

Vizita albart

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot121
mod_vvisit_counterDje181
mod_vvisit_counterKëtë javë692
mod_vvisit_counterJavën e kaluar933
mod_vvisit_counterKëtë muaj4511
mod_vvisit_counterMuajin e kaluar5165
mod_vvisit_counterTotali514395

Online (deri para 20 min.): 5
IP juaj: 54.158.170.212
,
Tani jemi: 30-03 -2017 20:31
Gëzuar Vitin e Ri 2011 pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04

Ja pra jemi nje  nate para nates se vitit te ri. Uroj te jete nje vit i bukur per te gjithe ju e te kaloni sa me bukur! Gezuar 2011

Ju ftoj te perdorni dhe sherbimin urime per te derguar urime te animuara ne flash te personalizuar me urimin tuaj.
Gjithashtu mund te perdorni edhe imazhe shume te bukura qe mund ti gjeni ne "Rstyle-Gezuar!" ne www.ecaty.com
ose akoma nese doni te jeni te azhornuar here pas here mund te beheni fan ne faqen e RStyle ne facebook duke klikuar ketu

Gezuar pra edhe nga albaniaforum&albart

 

 


 

 

Comments  

 
+1 #3 linda girl 2011-12-31 19:21
NJE YLL NE QIELL SA BUKUR NDRIQON NE OREN 24 URIMET E VITIT TE RI TE GJITHVE UA DERGON
Quote
 
 
+1 #2 Genta 2011-12-29 20:32
From home to home and heart to heart,
From one place to another,
The warmth and joy of New Year
Brings us closer to each other.
Quote
 
 
0 #1 klajdi 2011-12-20 18:08
gezua te gjithve gezuar vitin e ri 2012 dhe fat ne jete
Quote
 

Add comment

Jeni të lutur të bëni komente që i përbahen një gjuhe të çensuruar dhe jo fyese për askënd.
Duhet të dini se komentet mund të lexohen nga çfarëdolloj grupmoshe dhe komentet e pahijshme jo vetëm që prishin imazhin e faqes por mund të rezultojnë të pakëndshme për lexuesit e tjerë.
Për ata që nuk rrespektojnë këto rregulla do të merren masa të menjëhershme.
Gjith të mirat,
Albart


Security code
Refresh

Joomla templates provided by Web Hosting Art
Lajme: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 23 Korrik 2012 10:32)
Kulture: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 28 Maj 2012 10:59)
Kulture: DASMA SHQIPTARE (E hanë, 28 Maj 2012 10:55)
Kulture: Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com (E shtunë, 19 Maj 2012 11:26)
Lajme: Gëzuar Vitin e Ri 2011 (E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:54)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:48)
Teknologji: Nje loje e re ne shqip (E hanë, 04 Tetor 2010 20:06)
Lajme: bashkepunim me ecaty.com (E diel, 14 Mars 2010 13:51)
Teknologji: Trasformoni një faqe web në pdf (E diel, 17 Janar 2010 12:20)