Home Blog categoria Kartolina te reja ne sherbimin Urime me rastin e festave

Anëtarë Online

None

Online në chat

No users online

Publikoje Në:

Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks RSS Feed 

Vizita albart

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot121
mod_vvisit_counterDje181
mod_vvisit_counterKëtë javë692
mod_vvisit_counterJavën e kaluar933
mod_vvisit_counterKëtë muaj4511
mod_vvisit_counterMuajin e kaluar5165
mod_vvisit_counterTotali514395

Online (deri para 20 min.): 5
IP juaj: 54.158.170.212
,
Tani jemi: 30-03 -2017 20:30
Kartolina te reja ne sherbimin Urime me rastin e festave pdf Shtyp Email
nga Administrator   
E diel, 13 Dhetor 2009 21:43

Festat e fundvitit jane shume afer tashme dhe te gjithe pergatitemi te bejme urimet tona te afermve tane, miqve, shokeve, kolegeve etj.

Me kete rast dhe albart.co.cc&albaniaforum.altervista.org  jane pergatitur per tju bere urimet juve vizitoreve dhe qe ju ti beni urimet tuaja kujtdo qe keni per zemer me ane te sherbimit "URIME". Sapo jane shtuar disa kartolina te tjera ne formatin flash(te animuara) qe do ta bejne urimin tuaj sa me te kendshem. Kategorite qe jane azhornuar jane: "Festa dhe Stine(holiday and seasons) dhe "Dashuri(Love and Romance)" ne ditet ne vijim eshte shume e mundur te shtohen te tjera per ti bere urimet tuaja sa me te bukura dhe me vlere...

Udhezim: per te shikuar kartolinat e fundit te shtuara duhet te shkoni ne kategorine perkatese dhe te shkoni ne faqen e fundit: psh nese kategoria ka dy faqe duhet te shoni ne te dyten...nese ka 3 faqe duhet te shkoni ne te treten e keshtu me radhe... shumica e kartolinave kane si imazh te vogel kete qe shihni ne kete postim por nuk do te thote qe kartolinat jane te njejta...do te mundohem ne te ardhmen qe te vendos dhe imazhe qe i ngjasojne kartolinave, keshtu qe do ta keni edhe me te lehte te zgjidhni kartolinat qe deshironi te dergoni.

Duke shfrytezuar rastin, ju uroj te gjitheve Gezuar Festat dhe paçit plot begati, shendet e lumturi...dhe ju ftoj te beni urimet tuaja me sherbimin urime.

 

 

Comments  

 
-2 #7 hhhhh 2011-12-16 19:28
urimeeeeeeee
Quote
 
 
+2 #6 vosed 2010-06-22 22:14
Diellza,përshen detje të përzemerta,gjit h te mirat!
Quote
 
 
0 #5 brezovica 2010 2010-04-21 13:37
jeni te papare ore, ju pershendes te gjithe
Quote
 
 
+4 #4 dili 2010-03-12 11:49
une ju uroj me gjithe zemer festat e fund vitit
Quote
 
 
0 #3 Scyress 2010-02-14 17:29
I`m happy
Quote
 
 
+1 #2 diellza 2009-12-24 17:59
gezuar vitin e ri
Quote
 
 
-1 #1 diellza 2009-12-24 17:58
Gezuar Vitin e Ri
Quote
 

Add comment

Jeni të lutur të bëni komente që i përbahen një gjuhe të çensuruar dhe jo fyese për askënd.
Duhet të dini se komentet mund të lexohen nga çfarëdolloj grupmoshe dhe komentet e pahijshme jo vetëm që prishin imazhin e faqes por mund të rezultojnë të pakëndshme për lexuesit e tjerë.
Për ata që nuk rrespektojnë këto rregulla do të merren masa të menjëhershme.
Gjith të mirat,
Albart


Security code
Refresh

Joomla templates provided by Web Hosting Art
Lajme: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 23 Korrik 2012 10:32)
Kulture: STUDIO RISTYLE - kameraman, fotograf,dj, krijime websitesh (E hanë, 28 Maj 2012 10:59)
Kulture: DASMA SHQIPTARE (E hanë, 28 Maj 2012 10:55)
Kulture: Hapet faqja e turizmit shqiptar nga ecaty.com (E shtunë, 19 Maj 2012 11:26)
Lajme: Gëzuar Vitin e Ri 2011 (E enjte, 30 Dhetor 2010 22:04)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:54)
Notizie flash: Gezuar Festat (E premte, 24 Dhetor 2010 22:48)
Teknologji: Nje loje e re ne shqip (E hanë, 04 Tetor 2010 20:06)
Lajme: bashkepunim me ecaty.com (E diel, 14 Mars 2010 13:51)
Teknologji: Trasformoni një faqe web në pdf (E diel, 17 Janar 2010 12:20)